O mne

O mne

O MNE

Moje meno je Milan Oselský a pochádzam z Vrútok. Aktuálne však žijem neďaleko Košíc v obci s názvom Košická Belá, som ženatý a mám krásnu rodinu.

Ozaj inak viete čo to je ofidiofóbia? Je to chorobný strach z hadov, ktorých sa panicky boja tisícky ľudí na celom svete. A ja medzi nich rozhodne nepatrím. Som totiž milovník Herpetológie. Herpetológia  je jedným zo základných odborov zoológie a skúma plazy a obojživelníky.

Som vášnivý ochranár prírody so špecializáciou na plazy. Venujem sa medicíne plazov a manipulácii s jedovatými/ nebezpečnými zvieratami. Mojou najväčšou vášňou je vzdelávať ľudí o potrebe ochrany voľne žijúcich živočíchov a plazov, spolupodielať sa na ich zachovaní, no súčasne sa snažím vyvrátiť ľuďom nezmyselné mýty, ktoré o týchto fascinujúcich zvieratách kolujú.

Bol by som rád ak by táto stránka a informácie, ktoré na nej návštevníci získajú pomohla týmto užitočným tvorom aj naďalej prežívať, rásť a rozvíjať sa v našej krásnej prírode.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo by ste radi vo svojej firme uvítali malú prednášku spojenú s prezentáciou živých plazov, pavúkov a obojživelníkov neváhajte ma prosím kontaktovať.

Služby

SLUŽBY

Odchyty plazov

Hady na záhrade, v dome či v byte už nie je nutné zabíjať. Prídem, odchytím, alebo inštruujem ako odchyt vykonať.

Prednášky a kurzy

Viac ako 200 zrealizovaných prednášok a akcií od základných, cez stredné a vysoké školy. Pripravujem pre Vás aj kurz bezpečnej manipulácie s nebezpečnými plazmi.

Mobilné terárium

Obľúbená výstava exotických zvierat spojená s prednáškou už aj u Vás. Vďaka mobilnému teráriu sa predsudkov o plazoch zbavili už tisíce ľudí. pridajte sa k nim.

Certifikáty

CERTIFIKÁTY